Aer conditionat Midea Solstice EZ-18RD6-I / MX2H-18RD6 18.000 btu, Wifi Inclus , Model 2026 , A+++ , Incalzire -25 grC
















Aer conditionat Midea Solstice EZ-18RD6-I / MX2H-18RD6 18.000 btu, Wifi Inclus , Model 2026 , A+++ , Incalzire -25 grC
In cazul achizitionarii unui modul Wi-Fi impreuna cu aparatul si montajul: configurarea modulului Wi-Fi nu intra in atributiile echipei noastre de montaj.
- Producator: Midea
- Cod: EZ-18RD6-I / MX2H-18RD6
3.870,00 Lei
Optiuni disponibile
![]() |
230.20 Lei x 24 rate |
Disponibilitate: In stoc
Acest produs se afla in stoc. Contactati-ne pentru detalii suplimentare.







| Informatii generale | |
| Conexiune WIFI | Da |
| Producator | Midea |
| Tip Produs | Rezidential |
| Capacitate | 18000 btu |
| Compresor | Inverter |
| Capacitate BTU Racire | 17060 (6800~20900) BTU/h |
| Capacitate BTU incalzire | 18425 (4600~23100) BTU/h |
| Capacitate KW racire | 5.0 (1.99 ~ 6.12) kw |
| Capacitate KW incalzire | 5.40 (1.34 ~ 6.77) kw |
| SEER | 8.5 |
| SCOP | 4.6 |
| Clasa energetica racire | A+++ |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Consum energie electrica racire | 1.433 (0.160~1.787) kW |
| Consum energie electrica incalzire | 1.440 (0.230~1.750) kW |
| Suprafata acoperita | 35 - 50 mp |
| Filtru | Filtru Praf , Air Magic+ |
| Functii | Autocuratare, Dezumidificare, Incalzire, Racire, Optimizare AI a consumului,Auto-curățare,Încălzire la temperaturi ambientale scăzute |
| Dezumidificare | 1.8 L/h |
| Debit de aer | 950/800/600/470/340 m3/h |
| Nivel de zgomot | 43 / 36 / 28 / 21,5 dB(A) |
| Temperatura minima functionare pe Racire | -15 gr. C |
| Temperatura maxima functionare pe Racire | 50 gr. C |
| Temperatura minima functionare pe Incalzire | -25 °C |
| Temperatura maxima functionare pe Incalzire | 24 gr. C |
| Teava conexiune lichid | 1/4" (6.35 mm) |
| Teava conexiune gaz | 12,7 (1/2") mm |
| Teava condens | 16 mm |
| Tip agent frigorific | R32 Ecologic |
| Lungime maxima traseu frigorific | 30 m |
| Diferenta maxima de nivel | 20 m |
| Perioada Garantie | 3 ani |
| UNITATEA EXTERNA | |
| Dimensiuni UE (L x h x a) | 890 x 342 x 673 mm |
| Greutate UE | 37.8 kg |
| Nivel de zgomot UE | 57 dB(A) |
| Tensiune alimentare | 1Ph / 220-230V / 50Hz |
| UNITATEA INTERNA | |
| Dimensiuni UI (L x h x a) | 975 x 218 x 308 mm |
| Greutate UI | 10.2 Kg |
| Culoare | Alb |
| Telecomanda | Infrarosu |

