Aer conditionat Midea Breezeless E CB1-09HRFN8-I / MX2-09RD6 9.000 btu, Wifi Inclus , Model 2026 , A+++ , Incalzire -25 grC


-800x800.jpeg)
-800x800.jpeg)
-800x800h.jpeg)



-70x70.jpeg)
-70x70.jpeg)
-70x70h.jpeg)

Aer conditionat Midea Breezeless E CB1-09HRFN8-I / MX2-09RD6 9.000 btu, Wifi Inclus , Model 2026 , A+++ , Incalzire -25 grC
In cazul achizitionarii unui modul Wi-Fi impreuna cu aparatul si montajul: configurarea modulului Wi-Fi nu intra in atributiile echipei noastre de montaj.
- Producator: Midea
- Cod: CB1-09HRFN8-I / MX2-09RD6
2.159,00 Lei
Optiuni disponibile
![]() |
130.86 Lei x 24 rate |
Disponibilitate: In stoc
Acest produs se afla in stoc. Contactati-ne pentru detalii suplimentare.




| Informatii generale | |
| Conexiune WIFI | Da |
| Producator | Midea |
| Tip Produs | Rezidential |
| Capacitate | 9000 btu |
| Compresor | Inverter |
| Capacitate BTU Racire | 8871(3412~11942) BTU/h |
| Capacitate BTU incalzire | 10000(3412~13818) BTU/h |
| Capacitate KW racire | 2.59 (1.0 ~ 3,5) kw |
| Capacitate KW incalzire | 2.93 (1.0 ~ 4.04) kw |
| SEER | 8.5 |
| SCOP | 4.6 |
| Clasa energetica racire | A+++ |
| Clasa energetica incalzire | A++ |
| Consum energie electrica racire | 0.634 (0.080~1.300) kW |
| Consum energie electrica incalzire | 0.674(0.070~1.107) kW |
| Suprafata acoperita | 15 - 25 mp |
| Filtru | Filtru Praf , Air Magic+ |
| Functii | Autocuratare, Dezumidificare, Incalzire, Racire, Optimizare AI a consumului,Auto-curățare,Încălzire la temperaturi ambientale scăzute |
| Dezumidificare | 1.0 L/h |
| Debit de aer | 660/510/415/375 m3/h |
| Nivel de zgomot | 41 / 36.5 / 31.5 / 22.5 / 17.5 dB(A) |
| Temperatura minima functionare pe Racire | -15 gr. C |
| Temperatura maxima functionare pe Racire | 50 gr. C |
| Temperatura minima functionare pe Incalzire | -25 °C |
| Temperatura maxima functionare pe Incalzire | 24 gr. C |
| Teava conexiune lichid | 1/4" (6.35 mm) |
| Teava conexiune gaz | 3/8" (9.52 mm) |
| Teava condens | 16 mm |
| Tip agent frigorific | R32 Ecologic |
| Lungime maxima traseu frigorific | 25 m |
| Diferenta maxima de nivel | 10 m |
| Perioada Garantie | 3 ani |
| UNITATEA EXTERNA | |
| Dimensiuni UE (L x h x a) | 765 x 303 x 555 mm |
| Greutate UE | 23.1 kg |
| Nivel de zgomot UE | 54 dB(A) |
| Tensiune alimentare | 1Ph / 220-230V / 50Hz |
| UNITATEA INTERNA | |
| Dimensiuni UI (L x h x a) | 812x199x299 mm |
| Greutate UI | 8.9 Kg |
| Culoare | Alb |
| Telecomanda | Infrarosu |

