Aer conditionat Midea Breezeless E CB1-24HRFN8-I / MX4-24RD6 24.000 btu, Wifi Inclus , Model 2026 , A+++ , Incalzire -25 grC


-800x800.jpeg)
-800x800.jpeg)
-800x800h.jpeg)



-70x70.jpeg)
-70x70.jpeg)
-70x70h.jpeg)

Aer conditionat Midea Breezeless E CB1-24HRFN8-I / MX4-24RD6 24.000 btu, Wifi Inclus , Model 2026 , A+++ , Incalzire -25 grC
In cazul achizitionarii unui modul Wi-Fi impreuna cu aparatul si montajul: configurarea modulului Wi-Fi nu intra in atributiile echipei noastre de montaj.
- Producator: Midea
- Cod: CB1-24HRFN8-I / MX4-24RD6
4.490,00 Lei
Optiuni disponibile
![]() |
254.05 Lei x 24 rate |




| Informatii generale | |
| Conexiune WIFI | Da |
| Producator | Midea |
| Tip Produs | Rezidential |
| Capacitate | 24000 btu |
| Compresor | Inverter |
| Capacitate BTU Racire | 24000(4700~28300) BTU/h |
| Capacitate BTU incalzire | 25000(5500~30900) BTU/h |
| Capacitate KW racire | 7.03 (1.37 ~ 8.29) kw |
| Capacitate KW incalzire | 7.32 (1.61 ~ 9.05) kw |
| SEER | 6.4 |
| SCOP | 4.1 |
| Clasa energetica racire | A++ |
| Clasa energetica incalzire | A+ |
| Suprafata acoperita | 50 - 70 mp |
| Filtru | Filtru Praf , Air Magic+ |
| Functii | Autocuratare, Dezumidificare, Incalzire, Racire, Optimizare AI a consumului,Auto-curățare,Încălzire la temperaturi ambientale scăzute |
| Dezumidificare | 2.2 L/h |
| Debit de aer | 1240/1170/950/810 m3/h |
| Nivel de zgomot | 45.0 / 40.5 / 30.5 / 24.0 dB(A) |
| Temperatura minima functionare pe Racire | -15 gr. C |
| Temperatura maxima functionare pe Racire | 50 gr. C |
| Temperatura minima functionare pe Incalzire | -25 °C |
| Temperatura maxima functionare pe Incalzire | 24 gr. C |
| Teava conexiune lichid | 1/4" (6.35 mm) |
| Teava conexiune gaz | 15,9 (5/8") mm |
| Teava condens | 16 mm |
| Tip agent frigorific | R32 Ecologic |
| Lungime maxima traseu frigorific | 50 m |
| Diferenta maxima de nivel | 25 m |
| Perioada Garantie | 3 ani |
| UNITATEA EXTERNA | |
| Dimensiuni UE (L x h x a) | 890x342x673 mm |
| Greutate UE | 41 kg |
| Nivel de zgomot UE | 59 dB(A) |
| Tensiune alimentare | 1Ph / 220-230V / 50Hz |
| UNITATEA INTERNA | |
| Dimensiuni UI (L x h x a) | 1030x238x338 mm |
| Greutate UI | 14 Kg |
| Culoare | Alb |
| Telecomanda | Infrarosu |

